نسخه چاپي  ارسال به دوست


بانک اطلاعات مدرسان آموزش های تخصصی کارکنان ایجاد می شود

ایجاد بانک اطلاعات مدرسان آموزش های تخصصی کارکنان با استفاده از ظرفیت نیروی انسانی متخصص درون سازمانی دردستور کار اداره کل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور قرارگرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، داود ناصری امید، مدیر کل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان با اعلام این خبر گفت: در اجرای بخشنامه شماره 1834/200 مورخ 30/1/1390 معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وقت ریاست جمهوری ؛ موضوع ابلاغ نظام آموزش کارمندان دستگاههای اجرائی، این اداره کل اقدام به ایجاد بانک اطلاعات مدرسان آموزش های تخصصی کارکنان با استفاده از ظرفیت نیروی انسانی متخصص درون سازمانی می نماید.

 وی افزود: با عنایت به مفاد جزء 7بند ج راهبردهای نظام آموزش کارمندان دستگاههای اجرائی، استفاده از منابع و ظرفیت های درون و برون سازمانی در تعیین و تامین خدمات آموزشی کارکنان تاکید شده است .

مدیر کل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان بیان داشت: به منظور تحقق موضوع و استفاده از ظرفیت های نیروی انسانی متخصص درون سازمانی (ایجاد بانک اطلاعاتی) مراتب به ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای استانها و مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای ابلاغ شده است .

ناصری امید از جمله دستاورد های مهم این برنامه را ارتقاء و بهبود سطح شایستگی و توانمندی کارکنان دانست.


تاریخ درج خبر : دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩ | ساعت درج خبر : ١١:٥٦ | تعداد نمایش خبر : 921
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: