نسخه چاپي  ارسال به دوست


تفاهم نامه همکاري آموزشی بین آموزش فني و حرفه اي شهرستان کنگان و مجمع بانوان هنرمند منعقد شد

 

تفاهم نامه همکاری آموزشی بین مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کنگان و مجمع بانوان هنرمند شهرستان با هدف ارائه ی آموزش همراه با اشتغال براي بانوان این شهرستان منعقد شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر، این تفاهم نامه با حضور محمد جواد کاشفی، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کنگان و سمیرا سلیمیان مدیر عامل مجمع بانوان هنرمند این شهرستان در راستای توانمند سازی منابع انسانی از جمله بانوان سطح شهرستان منعقد شد.

بنابراین گزارش: ارائه آموزش های مهارتی رایگان به اعضا، مشاوره هدایت شغلی و آموزشی، انجام خدمات اشتغال به افراد جویای کار، حمایت از تولید و عرضه ی محصولات و صنایع دستی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی از دیگر اهداف این تفاهم نامه است.

این گزارش می افزاید: ايجاد بخشي از فضاي مناسب جهت برگزاري کلاس هاي مهارتي،تامين بخشي از مربيان آموزشي،ثبت نام کارآموزان در پورتال سازمان،نظارات بر اجراي دوره هاي آموزشي ،برگزاري آزمون هاي پايان دوره و صدر گواهينامه مهارت از تعهدات اداره کل آموزش فني و حرفه اي در اين تفاهم نامه است.

از تعهدات مجمع بانوان هنرمند شهرستان کنگان در اين تفاهم نامه، انجام نيازسنجي آموزشي به منظور تعيين و نوع دره هاي آموزشي، همکاري در جهت تبليغات و اطلاع رساني، اعلام تقويم آموزشي به فني و حرفه اي، تامين تجهيزات مناسيب جهت آموزش و ايجاد زمينه هاي اشتغال براي مهارت آموزان است.

 


تاریخ درج خبر : دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩ | ساعت درج خبر : ١٠:٠٣ | تعداد نمایش خبر : 77
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: