نسخه چاپي  ارسال به دوست


شروع فعالیت مراکز دولتی و آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای استان کردستان

 

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان از بازگشایی مجدد کارگاه های آموزشی بخش دولتی و آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای استان با رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان؛ سید جمیل احمدی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با اعلام این خبر گفت:کارگاه های آموزشی مراکز آموزش فنی و حرفه ای در بخش دولتی وآموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای موظف به رعایت پروتکل های بهداشتی شده و باید محیط اداری و کارگاهی خود را به طور مرتب ضدعفونی کرده و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و کاهش تعداد کارآموزان در سر گیری فعالیت های خود اقدام کنند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کردستان تاکید کرد : آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای که موفق به دریافت کد بهداشتی شده اند، امکان از سرگیری فعالیت مجدد خود را دارند که برای شروع به کار باید در سامانه Salamat.gov.ir ثبت‌نام کرده و پس از دریافت کد بهداشتی آن را در محل کار نصب کنند.

احمدی با بیان اینکه 134 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای زیر نظر اداره آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان فعالیت می کنند، گفت : 119 آموزشگاه فعال در سطح استان وجود دارد که  56 آموزشگاه در شهر سنندج مشغول به فعالیت هستند.

این مقام مسئول گفت: 16 مرکز چارت دار دولتی در استان کردستان با ظرفیت 81  کارگاه آموزشی دولتی وجود دارد که فعالیت این مراکز در پی شیوع کرونا از اسفندماه سال گذشته تعطیل شده بود.

احمدی در پایان تصریح کرد: از پانزدهم اسفند ماه سال گذشته اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با دستور ستاد ملی پیشگری از ویروس کرونا فعالیت آموزشی خود را به صورت حضوری لغو و از طریق ارائه محتوای الکترونیکی و آموزش آنلاین مجازی فعالیت های خود را پیگیری می کند که تا کنون بالغ بر 1000 دقیقه محتوای آموزشی در بخش های مختلف تولید و در دسترس علاقمندان در وب سایت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان به نشانی www.kurdtvto.ir  و آپارات بارگذاری شده است که این روند ادامه خواهد یافت .

 


تاریخ درج خبر : دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩ | ساعت درج خبر : ٠٩:٠١ | تعداد نمایش خبر : 76
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: