نسخه چاپي  ارسال به دوست


اولین جلسه گروه کاری مهارت استان قم برگزار شد

اولین جلسه گروه کاری مهارت در سال 99 با حضور اعضاء و سرپرست اداره کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری و مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم در محل سالن جلسات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم، اولین جلسه گروه کاری مهارت استان قم ذیل کارگروه تخصصی آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری در سال 1399 در سالن جلسات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان با حضور کلیه اعضاء و مدعوین، بر اساس دستور جلسه مباحث مصوبات جلسه قبل، بررسی سند توسعه مهارت و کارآموزی در محیط واقعی کار مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

بنابراین گزارش، در این کارگروه سیدرضا طباطبایی، سرپرست اداره کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری با اشاره به اهمیت آموزش های مهارتی در استان افزود: با توجه به شعار سال در راستای ارائه آموزش های مهارتی و با توجه به وظایف کارگروه مهارت اقدامات خوبی در استان می تواند صورت پذیرد.

وی افزود: همفکری در جهت تدوین سند مهارت استان و ضرورت آموزش متناظر و هماهنگ با مخاطبان و توجه به نیاز بازار به نوع مهارت باید در اولویت کار دستگاه های اجرایی و ارائه دهنده آموزش های مهارتی قرار گیرد.

در این کارگروه کلیات سند توسعه مهارت و تبیین برنامه سال 1399 گروه کاری مهارت مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد مصوبات جلسه جهت اجرا برای اعضای کارگروه ارسال شود.


تاریخ درج خبر : يکشنبه ١١ خرداد ١٣٩٩ | ساعت درج خبر : ١١:٠٥ | تعداد نمایش خبر : 81
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: